Mikro Kaynak

 

Yüksek kalite %100 gerçek insan saçları kullanarak,son teknoloji uygulama yöntemleri ile yapılır.. saç sağınıza zarar vermeden uzun ve dolgun saçlara kavuşursunuz..Mikro kaynak uygulaması göründüğü kadar basit olamamakla bereber çok hassas bir uygulama tekniği gerektirir. Her bir adedi 0.6 gram dan oluşan mikro uçların takılacağı saç teli yine 0.6 dan az olmalıdır. Örneğin 0.6 gram ağırlığındaki bir mikro kaynak ucu bu hacimden daha az bir tutama eklenirse tutam mikro kaynak ucu taşımaz ve saçta kopmalara sebep olur.

 

 

Bundan dolayı mikro kaynak uygulamarı mutlaka bu işte uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Doğru ürün ve uygulama tekniği kullanılan bir mikro kaynak günlük kullanımda kişiyi rahat ettirir. Günlük kullanımda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan bazıları, saçlar yıkandıktan sonra mutlaka iyi bir nemlendirici ile yumuşatılıp taranmalı. Taranmayan kaynak saçlar 1-2 ay içinden karışma ve dolaşmalara sebep olabilir.

 

Dikkat edilmesi gereken başka bir husus ise kaynak kullanım süresi boyunca mikro uçları aşırı sıcak su ilr yıkama ve aşırı ısıl işleme (fön,maşa,düzleştirici) maruz bırakmamak. Çünkü mikro uçlarda bulunan yapıştırıcı malezeme hassas oldupu için aşırı ısı aşınmalara yol açar ve buda kaynak saçların saçlarınızdan zamanından önce çıkmasına neden olur..