Renk Değişimi

Ten renginize ve saç yapınıza en uygun rengi birlikte belirliyor, dünyaca ünlü ve güvenli ürünler ile  yep yeni bir renk oluşturuyoruz.. HL ONUR GÜLEK renk mühendisliği...Renk değişimleri bir çok yöntem ve konsept ile gerçekleştirilebilir. Komple renk değişimi; saçın her bir telilinin yani tümünün renginin daha açık ya da daha koyu tonlara boyanması ile gerçekleştirilir.

 
AÇMA VE BOYAMA
Doğal ya da boyalı bir saçın mevcut renk derinliğinden daha açık tonlara dönüştürülmes ile gerçekleştirilir. Bu işlemde saçlar önce istenilen renk derilliğine göre açıcılar ile açılır,açma işlemimden sonra ise tam istenilen renge boyanır. Açma boyama işlemi açıcılar ile yapıldığı için oldukça dikkat gerektirir. Bunun sebebi saçların yıpranma riskidir. Bu riskten dolayı açma ve boyama işlemi salonumuzda ön koruma yöntemleri ile yapılır ve saçlarınız açıcıların zararlarına karşı korunur.
KOMPLE BOYAMA
Komple boyama işlemi doğal boyasız saçlarda mevcut saç renginin 4 tona kadar daha açığı, boyalı saçlarda ise mevcut renk derinliğinin daha koyusu olarak yapılır. Bu işlemde genelde daha önce boyanmış saçlar için yapılmakta olup, yıkama ve çevresel faktörlerden dolayı canlılığını ve parlaklığını kaybeden rengin yeniden canlandırmak için uygulanır. Komple boyama işlemi kaliteli boyalar ile yapıldığınında saçlara hiçbir zararı olmadığı gibi boyama ürünün zengin içerikleri sayesinde saçlara bakım yapma özelliğide bulunur. En canlı ve kalıcı renkler için dünyanın en iyi ürünleri ile HL renk mühendisliğinin tecrübesini sizlere sunuyoruz..
 
DOĞALLAŞTIRMA & BACK TO NATUR
HL onur gülek e özgü bu yöntem ile daha önceden röfle,balyaj vs gibi işlemler bulunan saçları kendi ana rengine geri çeviriyoruz. Örneğin kişi bir süre önce saçlarınına röfle,balyaj,ombre işlemi yaptırdı ve herhangi bir neden ile doğal rengine geri dönmeye karar verdi.. DOĞALLAŞTIRMA İşlemi ile dip kısmında bulunan ana rengine müdahale etmeden saçların boy ve uç kısımlarındaki istenmeyen tüm renkler dip rengi referans alınarak ıslak pigmentasyon yöntemi ile kapatılır. Bu sayede kökten uca saçlarınız tekrar ana renginize döner. Sizlerede doğallığım keyfini yeniden çıkarmak kalır.